Kúpa luskáčiku má potenciál zmeniť životy iných

Kúpou nášho produktu luskáčik podporujete a pomáhate chorým. Výťažok z predaja putuje
na pomoc pri liečbe v hyperbarickej komore.

Predstavujeme Vám luskáčik - výrobok vyrobený „slovenskými rukami“. Luskáčik je pomôcka pre jednoduché lúskanie vlašských orechov, nech ste kdekoľvek.

Vyrobený je v troch typoch, ako kľúčenka, prívesok alebo magnetka.

Pestované odrody vlašských orechov Zlatý orech a Chandler sa vyznačujú neuveriteľne ľahkým lúskaním. Môže za to jemná papierová škrupina a vďaka tomu si ich vylúsknete kedykoľvek, kdekoľvek a čo je najdôležitejšie, bez kladiva.


Pozrite si na našom videu.

Hyperbarická komora lieči mozgové bunky, upokojuje nervový systém, okysličuje kĺby, bojuje proti starnutiu na bunkovej úrovni, priaznivo ovplyvňuje liečbu chronických ochorení, chráni pred vznikom cievnej mozgovej príhody, bojuje proti post-covidovým poruchám.

Dočítate sa viac na www.hyperbarickakomora.sk

HYPERBARICKÁ OXYGENOTERAPIA POMÁHA LIEČIŤ POSTKOVIDOVÝ SYNDRÓM

Hyperbarický kyslík umožňuje rýchlu regeneráciu tkanív a orgánov. Týka sa to aj stavov, po prekonanej infekcii COVID – 19 s pretrvávajúcim postihnutím pľúc, svalov, kĺbov, srdca a nervového systému. Títo pacienti trpia dýchavicou, kašľom, vypadávaním vlasov, bolesťami kĺbov, svalov a pocitom chronickej únavy. Všetky uvedené príznaky sa výrazne zmierňujú, až ustupujú po liečbe hyperbarickým kyslíkom.

Na našom pracovisku sme liečili pacientov s postkovidovým syndrómom u ktorých došlo po 5-10 expozíciách hyperbarického kyslíka nielen k subjektívnemu zlepšeniu dýchavice, ústupu kašľa, ale aj k úprave spirometrického nálezu a vymiznutiu pretrvávajúcich zmien na RTG snímke hrudníka.
Niektorým pacientom prestali vypadávať vlasy, ustúpili bolesti tela a pocit únavy.
Sme presvedčení, že oxygenoterapia v pretlakovej komore zohráva významnú úlohu v liečbe.

MUDr. Elena Leichenbergová

Tri typy luskáčika