Vitajte na stránke darčekových balení

Sme lokálny producent vlašských orechov. Naše orechové sady sa rozprestierajú na podunajskej nížine, ktorá svojou unikátnou mikroklímou robí orechy výnimočne lahodnými. Napredovanie je pre nás veľmi dôležité, preto sa neustále snažíme rozširovať ponuku našich výrobkov z orechov. Pri ich výrobe dbáme na vysokú kvalitu, aby si zachovali čo najviac prospešných látok pre zdravie a zároveň obohatili váš každodenný jedálniček.

Prichádzame s ponukou darčekových balení našich produktov. Ideálny darček pre gurmánov a všetkých čo si potrpia na kvalitné a zdravé jedlá slovenského pôvodu.

Potešte svojich obchodných partnerov, klientov, alebo zamestnancov unikátnymi darčekmi na Vianoce. Kúpou darčekových balení podporíte slovenskú firmu a ľudí, pre ktorých je práca s orechmi poslaním.

Z ponuky darčekových balení

Chránená dielňa

Náš úspešný projekt. Zriadili sme chránenú dielňu pre lepší zajtrajšok.

V Podunajských orechoch sa nám podarilo zriadiť chránenú dielňu, v ktorej sme zamestnali znevýhodnených pracovníkov, ktorí Vám tieto darčekové balenia starostlivo zabalia a pripravia.

Chránené pracovisko, tzv. chránená dielňa je miesto, ktoré vzniklo so zásluhou dobrovoľnej pomoci. Bude to centrum pre jednotlivcov, kde sa budú môcť aktívne zapojiť do činností a zároveň rozvíjať svoj osobný potenciál.

Sme presvedčení o tom, že spolupráca a podpora sú základnými piliermi nášho chráneného pracoviska. Budeme aktívne nadväzovať partnerstvá s miestnymi organizáciami, školami, firmami a dobrovoľníkmi, ktorí nám budú asistovať pri poskytovaní pomoci a príležitostí našim účastníkom. Naším zámerom je vytvoriť pevné väzby s okolitou komunitou a spoločne realizovať projekty, ktoré budú mať pozitívny dosah na všetkých zúčastnených.

Náhradné plnenie

Potrebujete ušetriť na odvodoch ? Náhradné plnenie je Vaše riešenie.

V zásade by sme mohli povedať, že náhradné plnenie znamená spoluprácu s chránenou dielňou. Nakupovať jej produkty alebo služby a tým podporovať zamestnávanie ľudí so zdravotným postihnutím iným spôsobom.

Výber je individuálny a vyberať môžete podľa preferencií na základe zoznamu chránených dielní. 

 

 

Zamestnávate viac ako 20 zamestnancov ? Spozornite. 

V tomto prípade pre vás platí povinnosť zamestnávať aj občana so zmenenou pracovnou schopnosťou.

 

Ak takéhoto zamestnanca nezamestnávate máte na výber z dvoch možností:

  1. zaplatíte štátu odvod za nesplnenie si tejto povinnosti. Výška odvodu je 1 540,00 € za rok 2023 za každého nezamestnaného človeka so zmenenou pracovnou schopnosťou
  2. druhou možnosťou je nákup služieb (1 198,00 €) a produktov (1 369,00 €) zo spoločnosti, ktorá disponuje štatútom chránenej dielne za každého nezamestnaného človeka so zmenenou pracovnou schopnosťou

 

Ako chránená dielňa vám poskytneme náhradné plnenie v zmysle Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti, na základe ktorého vyplýva, že organizácia s počtom zamestnancov 20 a viac má povinnosť zamestnávať zamestnancov so zdravotným postihnutím (3,2% z celkového priemerného počtu zamestnancov za rok).

Neviete aká výška náhradného plnenia sa na vás vzťahuje?

Kontaktujte nás.

Objednávanie cez internetový obchod - eshop.podunajskeorechy.sk

Pri predobjednávke do 31.10.2023 zľava 8%.

Distribúcia objednávok začína od 20.11.2023.

Objednávky prijímame do 15.12.2023.